Prezent na 1 10 20 30 40 50 60 rocznicę ślubu

wpis w: Bez kategorii | 0

Każda rocznica ślubu to bardzo przyjemne święto. To wymarzony dzień do świętowania we dwoje lub całą rodziną z dziećmi i wnukami. Każdy rok małżeństwa ma swoją określoną nazwę. Najczęściej i najhuczniej obchodzi się te duże i okrągłe rocznice, ale każda z nich ma swoją niepodważalną wartość sentymentalną.

Wraz z upływem lat, nazwy rocznic brzmią coraz trwalej. Oznacza to wówczas, że związek ma już pewną swoją historię. Przyjęło się, że nazwy rocznic ułatwiają wybór odpowiedniego prezentu, właśnie na te okazje. Mają być pewnego rodzaju inspiracją. Oczywiście jest to tylko propozycja, nie musimy trzymać się sztywnych reguł, które ktoś nam narzucił. Zdecydowanie lepiej postawić na spersonalizowany prezent, który idealnie trafi w gust obdarowanego, niż stosować się do podanych wyznaczników. Świetnym prezentem są np. portrety, które potrafią złamać niejedno wrażliwe serce. Dla tych, którzy lubią robić prezenty z poczuciem humoru, odpowiednie będzie stworzenie karykatury. Jest to doskonałe rozwiązanie jako prezent na 10 rocznicę ślubu, ponieważ wtedy już doskonale znamy preferencje swojego małżonka i wiemy, w jaki sposób możemy go przedstawić za pomocą karykatury.

Dla wielu małżeństw, pierwsza rocznica ślubu jest niesamowicie ważną okazją do świętowania. Pozwala celebrować pierwszy wspólny rok razem jako małżeństwo. Najczęściej to właśnie w tym czasie dzieje się najwięcej zmian, które nie występują jeszcze w okresie narzeczeństwa. Wspólne mieszkanie i dzieci, które przychodzą na świat, scalają nowożeńców i ich związek. Według nazw, każda kolejna rocznica wyrażona została trwalszym i cenniejszym materiałem. Nie bez powodu te najbardziej drogocenne, przypadają na rocznice z bardzo dużym stażem. Nie można powiedzieć jednak, że któraś z tych rocznic jest ważniejsza. Każda z nich to kwestia indywidualna i tylko od pary małżeńskiej zależy w jaki sposób będzie przebiegać.

Co kupić na rocznicę

Często zastanawiamy się co kupić na 40 rocznicę ślubu? Pytanie proste, ale z odpowiedzią już gorzej. Kupno odpowiedniego prezentu często pozostawia wiele do życzenia. Pomysłów i inspiracji prezentowych jest mnóstwo. Warto jednak zdać się na swoją intuicję i wiedzę na temat swojej ukochanej połówki. Być może należy wziąć pod uwagę wasze pasje, zainteresowania lub aktualne marzenia, a przede wszystkim wzajemnie słuchać swoich oczekiwań. Zwracaj uwagę na to, o czym często wspomina twój partner. Bardzo możliwe, że jest to właśnie to, o czym marzy.

Jedno jest pewne, każda rocznica jest jedyna i niepowtarzalna. Dlatego też warto się odpowiednio do niej przygotować. Mimo wielu spędzonych lat, ten dzień jest właśnie po to, aby przypomnieć sobie to, co przysięgało się na ślubnym kobiercu. I choć nie zawsze jest tak kolorowo jak byśmy chcieli, to właśnie w rocznicę ślubu warto zapomnieć o wszelkich niezgodnościach i niepowodzeniach i od nowa wkroczyć w kolejny rok. Chyba każdy gdzieś w głębi serca marzy o tym, aby przeżyć ze sobą 50 lat. Jest to niewątpliwie niesamowity powód do dumy. A przecież najważniejsze jest to, aby być razem. Szczęśliwi.

prezent na rocznice
Śmieszny prezent na 40 rocznicę ślubu

http://www.zewecki.pl