Karykatury na zamówienie ze zdjęć jako prezent

Witam. Na naszej stronie www.galeria-krakowska.com możecie zapoznać się z ofertą artysty Andrzeja Żeweckiego i złożyć zamówienie.

Karykatury portretowe śmiało można uznać za pewien rodzaj sztuki, ponieważ zaprezentowanie jakiegoś portretu z zachowaniem charakterystycznych cech, jest nie tylko zabawne, ale również niezwykle interesujące plastycznie. Do stworzenia zadowalającej karykatury potrzebna jest wyobraźnia i zdolności plastyczne. Ich twórców możemy obecnie spotkać nie tylko w pracowniach artystycznych lub na eventach, ale także na nadmorskich bulwarach czy starówkach miast. Karykatury najczęściej przedstawiane są za pomocą rysunku- portretu, ale zdarzają się również rzeźby.

Istnieje wiele rodzajów karykatur, z którymi możemy spotkać się w codziennym życiu. Z reguły dzielą się one na te, którym towarzyszą humorystyczne emocje, np. karykatura portretowa, kreskówka bajkowa, sztuka teatralna oraz te w formie wyśmiewającej, np. karykatura polityczna, satyra obyczajowa, komiks prasowy i polityczny. Niezależnie na jaką formę  się zdecydujemy najważniejsze jest, aby jak najbardziej odzwierciedlała ona oryginał. Im bardziej karykatura będzie podobna do pierwotnej wersji, tym automatycznie zwiększa się jej wartość artystyczna.

Do wykonania rysunku ze zdjęć, bardzo istotna jest dokładność oryginalnej fotografii. Osoby na niej przedstawione muszą patrzeć prosto, jakość zdjęcia musi posiadać odpowiednią ilość pikseli, a ujęcie musi być zwyczajne i typowe dla danej osoby. Tylko wtedy można stworzyć najlepszą karykaturę.

Jak zamówić karykaturę

Jeśli karykaturę wykonujemy na podstawie zdjęcia, które posiada nietypowe dla właściciela ujęcie i zmieniony wyraz twarzy, to będzie ona podobna do zdjęcia, a nie faktycznego wyglądu osoby rysowanej. Warto wziąć to pod uwagę, zwłaszcza jeśli zamawiamy karykaturę przez Internet.

Popularność karykatury z roku na rok wzrasta coraz bardziej. Nie są one zarezerwowane już tylko dla określonych grup społecznych. Współcześnie, karykatury wykorzystywane się jako forma prezentu, na eventach i konferencjach. Ponadto, karykaturzystę można również zamówić jako atrakcja dla gości weselnych lub na inne uroczystości okolicznościowe. Karykatury portretowe to świetny i na pewno oryginalny pomysł na prezent. Mają one charakter przyjacielski, dzięki czemu nie ma obaw o urażenie czyichś preferencji bądź poglądów. Ogromnym plusem jest również to, że osobę na karykaturze możemy zaprezentować w dowolnej sytuacji. Nie ma określonych ram, w których są tworzone.

Z naszych usług skorzystały już setki zadowolonych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom każdego klienta. Wykonaliśmy karykatury dla różnych odbiorców, także te na których widnieje wasza osobista kandydatura.

Zamówień mogą Państwo dokonać za pomocą naszej strony internetowej. Wszystkie niezbędne informacje muszą być podesłane wcześniej, przed rozpoczęciem rysowania. Najlepiej wysłać zamówienie mailem. Polecamy zamawiać karykatury z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym. Często czas realizacji jest uzależniony od ilości zleceń w danym terminie. Jeśli więc zależy Państwu na otrzymaniu karykatury w konkretnym terminie, lepiej przystąpić do zamówienia wcześniej niż na kilka dni przed.

Pozostajemy do dyspozycji w przypadku dodatkowych pytań. Zachęcamy do kontaktu, w celu ustalenia szczegółowych warunków współpracy.

karykatury
Karykatury ze zdjęć
prezent na 30 rocznicę
Dla męża prezent na 40 urodziny
prezent ślubny z humorem
karykatura dla rolnika
karykatura na prezent ślubny
Karykaturzysta Małopolska 6
student w Krakowie
Karykaturzysta Kraków 5
Karykatura najlepszego kumpla
Karykaturzysta Małopolska 2
dla chrzestnej
Karykaturzysta Kraków 4
Karykatura dla brata na prezent
Karykaturzysta Małopolska 1
Prezent dla szwagierki
Prezent dla siostry
Karykatura dziewczyny
Karykaturzysta Mazowieckie
Karykaturzysta Warszawa
Karykaturzysta Kraków 3
Prezent dla studenta
Karykaturzysta Małopolska
Karykatura na żywo Kraków
Karykaturzysta Kraków 2
Karykaturzysta Kraków 2
Karykatura na żywo podczas wesela
Karykaturzysta Gdańsk
Karykaturzysta Kraków 1
Karykatury na weselu