Portrety na zamówienie ze zdjęć

Na stronie www.galeria-krakowska.com można obejrzeć przykłady prac Andrzeja Żeweckiego i zamówić portret w różnych technikach malarskich.

Profesjonalnie wykonany portret potrafi być niezapomnianym prezentem dla bliskiej nam osoby. Specjalizujemy się w portretach, wykonywanych w różnych technikach. Za pomocą dowolnie wybranej metody, stworzymy dla Państwa profesjonalny obraz z podobieństwem do osób rysowanych. W naszej ofercie znajdują się portrety, które tworzymy za pomocą ołówka, węgla, pasteli, kredki, sepii, suchego pędzla( farba olejna na papierze), akrylu oraz farby olejnej na płótnie lub tekturze. Niezależnie, na który sposób wykonania się Państwo zdecydują, my oferujemy pełen profesjonalizm i perfekcję wykonania. Staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów. Jesteśmy w stanie zrobić obraz wieloosobowy z kilku osobnych fotografii. To co dla nas najważniejsze, to wyraźne, ostre zdjęcie, na podstawie którego stworzymy wymarzony obraz. Z dokładnością i starannością uwzględniamy wszystkie szczegóły w wykonywanym portrecie. Umiejętnie operujemy swoim sprzętem. Każde zlecenie realizujemy w oparciu o nabytą wiedzę i doświadczenie. Charakteryzujemy się niezwykłą starannością w wykonywaniu obrazów. Zyskaliśmy szerokie grono zadowolonych klientów.

Dopasowujemy się do współczesności. Akceptujemy wysyłkę zdjęć cyfrowych za pomocą maila. Taki sposób kontaktu zdecydowanie przyspiesza proces realizacji zlecenia. Ceny portretów ustalamy indywidualnie. W każdym przypadku potrzebujemy do tego:

  • wybór formatu,
  • określenie ilości osób na portrecie,
  • wybór techniki wykonania portretu,
  • informacje odnośnie materiału, na którym ma być wykonany: papier lub płótno,
  • metoda dostarczenia: wysyłka czy odbiór.

Każdy nasz portret powstaje z dbałością o najmniejsze detale. Każde zlecenie realizujemy indywidualnie i zgodnie z wcześniej ustalonym terminem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą galerią.

 

 

Portret w sepii
Portret w sepii suchym pędzlem

 

portret olejny
Farbą olejną

 

"<yoastmark

                                                                 Portret ze starego zdjęcia

Prezent na Walentynki
Suchym pędzlem na Walentynki

 

Czarno-biały portret
Portret

 

"<yoastmark

                                                            Obraz dziecka olejną na płótnie

Portret na zamówienie ze zdjęć
Obraz pary

 

portret dziecka
Portret dziecka suchym pędzlem